УСПІШНА АТЕСТАЦІЯ ПЕДАГОГІВ

20.Сер.2020
УСПІШНА АТЕСТАЦІЯ ПЕДАГОГІВ

У 2019-2020 навчальному році атестувалося 15 педагогічних працівників ЖЦРД №53 «АБВГДЕЙКА». За атестаційний період 11 педагогів пройшли курсову перепідготовку при КЗ «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Житомирської обласної ради. Відповідно до «Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково – педагогічних працівників», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019р. №800, 2 педагоги, які атестуються, підвищили кваліфікацію на семінарах, майстер-класах, що підтверджено сертифікатами: Л.І.Тищук – вчитель-логопед і І.М.Балицька – вихователь.

Проведено 6 засідань школи професійної майстерності, презентацію досвіду роботи педагогів, які атестуються, під час яких переглянуто форми організації освітнього процесу за новими програмами й дидактичними матеріалами, продемонстровано можливості використання інформаційно-комунікативних засобів у роботі сучасного педагога.

Л. Б.Серилко, керівник гуртка (художня діяльність), провела майстер-клас з малювання та сучасного дизайну «Художня галерея», систематично презентує власний досвідом роботи слухачам курсів підвищення кваліфікації при ЖОІППО.

За ініціативи вихователя середньої групи «Білосніжка» Мазурик Н.В. по реалізації завдань спільного проекту «Хліб усьому голова» батьками  дітей створено 3 відеозаписи та сторінки фотоальбому «Хвала рукам, що пахнуть хлібом».

          Атестаційна комісія відзначилала, що педагоги, які атестувалися, значно підвищили свій рівень професійної майстерності та особистісного розвитку.

          І.М.Балицька є науковим кореспондентом лабораторії психології дошкільника Інституту психології ім.Г.С.Костюка НАПН України. Працює над проблемою «Формування у батьків ціннісного ставлення до професійної діяльності вихователя ЗДО». Є автором 3 статей в збірниках наукових праць «Актуальні проблеми психології», 2 статей в збірниках до наукових конференцій. За міжатестаційний період брала участь в 4-х всеукраїнських конференціях з міжнародною участю, міжнародному фестивалі арт-терапії «ART-PRAKTIK», ІІ всеукраїнському фестивалі «#VS–Fest-2019» за програмою «Впевнений старт». Провела воркшоп «Емоційні перлинки для дорослого й дитинки» для учасників школи професійної майстерності ЦРД №53.

          Досвід роботи  В.А.Бовсунівської про особливості організації занять з навчання плавання дітей дошкільного віку узагальнено в авторському збірнику «Дельфінчик», презентовано на VIII Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2017».

        Л.І.Тищук за значний особистий внесок в розвиток системи дошкільної освіти присвоєно почесне звання «Заслужений працівник освіти України». Людмила Іванівна презентувала досвід організації системи дошкільного виховання для японської делегації з Kioto Universitety, представників НПО «Японська освітня ліга відродження» в Благодійному фонді «Заложники Чорнобиля»,  співробітництво з якими традиційно проходить в рамках спільного проекту «Різдвяна листівка». Л.І.Тищук провела воркшоп для учасників ІІ всеукраїнського фестивалю «#VS–Fest-2019» за програмою «Впевнений старт» (Київ, 2019), пройшла навчальну програму міжнародного стажування за темою: «Інклюзія: філософія, технології, успішні практики» (Республіка Білорусь, Мінськ, 2019).

           І.М.Балицька і Л.І.Тищук – члени Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти».

    К.І.Пасічник розробила авторську систему роботи по формуванню навичок та вмінь з безпеки життєдіяльності в дітей старшого дошкільного віку. Досвід роботи схвалено комісією з дошкільної педагогіки і психології Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України та рекомендовано для використання в ДНЗ  (лист ПТЗО від 16.06.2014 №14.1/12-Г-881) та опубліковано видавництвом «Генеза» у формі альбому розвивальних вправ і завдань. Дані матеріали експонувалися на міській та обласній педагогічній виставці «Сучасна освіта-2018»,  Дев’ятій Міжнародій виставці «Сучасні заклади освіти-2018» та Сьомій Міжнародній виставці освіти за кордоном «World Edu».

  Т.А.Павловська і К.І.Пасічник успішно презентували досвід роботи по використанню нетрадиційних технік зображувальної діяльності та формуванню знань і навичок дітей з безпеки життєдіяльності дошкільників для слухачів курсів підвищення кваліфікації при ЖОІППО.

Галерея зображень
error: Content is protected !!