Тиждень безпеки життєдіяльності дитини та безпечна евакуація учасників освітнього процесу

07.Чер.2021
Тиждень безпеки життєдіяльності дитини та безпечна евакуація учасників освітнього процесу

В Житомирському центрі розвитку дитини № 53 «АБВГДЕЙКА» з  17 по 21 травня 2021 року проводилися різноманітні заходи в рамках «Тижня безпеки дитини». В усіх групах реалізовувалися тематичні проекти з дітьми, направлені на формування свідомої безпечної поведінки і бережне відношення до власного здоров’я і здоров’я тих, хто поряд: «Збережи своє здоров’я», «Здоров’я – найбільший скарб», «Будь обережним», «Безпека малят», «Тиждень безпеки життєдіяльності дитини», «Сам вдома», «Безпека по дорозі в дитсадок». «Майбутні першокласники» (безпека по дорозі до школи), «Як поводити себе у лісі, щоб не зашкодити йому», «Я люблю своє місто», «Диво природи» (комахи, безпека життєдіяльності), «Танок весняних квітів», «Безпека поведінки із свійськими тваринами». Проведені різноманітні форми роботи з вихованцями.

 Виготовлено дітьми   спільно з педагогами та батьками дитячі книжечки та пам’ятки:

  • «Пам’ятка про те, як себе врятувати»;
  • «Про здоров’я дбай, хворобу попереджай»;
  • «Про правила все знаємо – малятам розповідаємо»;
  • «Пригоди на дорозі»;
  • «Правила дорожнього руху»;
  • «Подорож на автомобілі майбутнього»;
  • «Книжечка для малят про транспорт»;
  • «Допоможи собі сам»;
  • «Пустощі з вогнем завжди привести можуть до біди!».

В кінці травня встановлено систему пожежної сигналізації в усіх приміщеннях закладу. Для перевірки сигнальних та мовленнєвих повідомлень про виникнення пожежі та злагодженості дій персоналу в умовах надзвичайної ситуації (пожежі) 3 червня 2021 року проведено комплексне об’єктове тренування з безпечної евакуації учасників освітнього процесу. Адміністрацією попередньо відпрацьовано план евакуації з приміщень дітей і персоналу при оголошенні надзвичайної ситуації (пожежі).

    У закладі регулярно проводиться вивчення правил пожежної безпеки, правил поведінки в надзвичайних ситуаціях, тематичні бесіди, заняття та розваги. Всі заходи, проведені в ЦРД, сприяли поліпшенню якості освітнього процесу з питань формування у кожної дитини усвідомленого розуміння власної безпеки. Закріплено взаємодію працівників закладу з координації дій у надзвичайних ситуаціях.

Галерея зображень
Останні новини
error: Content is protected !!