Новини

28.Кві.2021

Напередодні Великодня в усіх групах ЖЦРД №53 «АБВГДЕЙКА» реалізовано спільні проекти «Весна. Великдень», «Великодній передзвін», «Вже недалечко – червоне яєчко». Розширили уявлення про традиції святкування, значення і різноманітність візерунків писанок, крашанок, дряпанок, мальованок. З Лесею Богданівною Серилко, керівником гуртка художньої діяльності, створювали писанки з використанням техніки «пап’є-маше», розписували їх. Вивчили вірші, пісні, гаївки, народні ігри. … Продовжити читання “ВІТАЄМО З ПРИЙДЕШНІМИ ВЕЛИКОДНІМИ СВЯТАМИ!”

Детальніше
28.Кві.2021

Наталя Крива, вихователь, науковий кореспондент лабораторії психології дошкільника Інституту психології ім.Г.С.Костюка НАПН України, взяла участь дистанційно в IX Міжнародній научно-практичній конференції «ACTUAL TRENDS OF MODERN SCIENTIFIC RESEARCH» 11-13 квітня 2021р. в м.Мюнхен, Німеччина.          В збірнику наукових праць конференції опублікована стаття Наталі Кривої «Дослідження прояву довіри дітей старшого дошкільного віку до соціального оточення в умовах … Продовжити читання “Вітаємо учасницю міжнародної конференції в Німеччині!”

Детальніше
28.Кві.2021

Наталя Крива, вихователь, науковий кореспондент лабораторії психології дошкільника Інституту психології ім.Г.С.Костюка НАПН України, взяла участь в Міжнародному екологічному конкурсі «ЕКОжиття». На конкурс представила з досвіду роботи екологічний проект «Ми – за чисте повітря!». Наталя Леонідівна! Вітаємо з отриманням Диплома за 1-місце в номінації «Методична розробка»! Пишаємось Вашими успіхами і бажаємо нових досягнень!

Детальніше
26.Кві.2021

Протягом квітня 2021р. працівники «АБВГДЕЙКИ» взяли активну участь у благоустрої клумб, газонів, городу, куточку саду, екологічній акції «Дереводень», організованій  в мікрорайоні Малікова за сприяння депутата Житомирської міської ради Тетяни Онопрієнко. Посадили молоді деревця і кущі, обкопали дерева і кущі на території ЦРД. На прилеглій території викопали пошкоджені бордюри і встановили нові. Дружно перекопали, засіяли газонною … Продовжити читання “Участь працівників в екологічних акціях «Дереводень», «За чисте довкілля» та загальноміському суботнику”

Детальніше
23.Кві.2021

В «АБВГДЕЙЦІ» вихователі проводили з дітьми інтегровані заняття, спостереження та пошуково-дослідницьку діяльність, спрямовану на уточнення знань дітей про Землю, її значення для всього живого та неживого в довкіллі. Діти дізнавалися про користь праці людини на землі і про те, якої шкоди зазнає планета від людської недбалості. Вихователі акцентували увагу на формування усвідомленого ставлення кожної людини … Продовжити читання “22 квітня – Міжнародний день Землі”

Детальніше
Останні новини
error: Content is protected !!