Новини

16.Сер.2021

Звіт завідувача Освітні Програми Положення ВСЗЯО ЖЦРД 53  

Детальніше
29.Чер.2021

7 квітня 2021 року набрали чинності нові норми та Порядок організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку. Норми харчування та Порядок організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку затв. постановою КМУ від 24 березня 2021 р. № 305 на заміну нормам харчування у закладах освіти та дитячих закладах … Продовжити читання “Корисні зміни в нових нормах харчування дітей у закладах дошкільної освіти”

Детальніше
10.Чер.2021

Вихованці ЖЦРД були активними учасниками міжнародної акції «Різдвяна листівка – 2020», тому в червні 2021 році отримали подарунки від студентів Hiroshima Bunka Gakuen University   Вихователі Наталя Крива, Тетяна Петруняк та діти старшої групи «Дюймовочка» своїми руками виготовили та надіслали листівки-аплікації з побажаннями на англійській мові на тему: «Літні квіти» студентам Hiroshima Bunka Gakuen University.

Детальніше
07.Чер.2021

В Житомирському центрі розвитку дитини № 53 «АБВГДЕЙКА» з  17 по 21 травня 2021 року проводилися різноманітні заходи в рамках «Тижня безпеки дитини». В усіх групах реалізовувалися тематичні проекти з дітьми, направлені на формування свідомої безпечної поведінки і бережне відношення до власного здоров’я і здоров’я тих, хто поряд: «Збережи своє здоров’я», «Здоров’я – найбільший скарб», … Продовжити читання “Тиждень безпеки життєдіяльності дитини та безпечна евакуація учасників освітнього процесу”

Детальніше
02.Чер.2021

З нагоди Міжнародного Дня захисту дітей  1 червня 2021 року у Житомирському центрі розвитку дитини №53 «АБВГДЕЙКА»  відбулися святкові заходи: музична розвага «Щасливе дитинство – радість життя!» з піснями, хороводами та танцями (музичний керівник – Таміла Володимирівна Гайка); конкурс малюнку на асфальті (керівник гуртка художньої діяльності – Серилко Леся Богданівна); спортивна розвага «Весела естафета» (інструктор … Продовжити читання “ЩАСЛИВЕ ДИТИНСТВО – РАДІСТЬ ЖИТТЯ!”

Детальніше
Останні новини
error: Content is protected !!