Новини

14.Бер.2023

Житомирський центр розвитку дитини №53 «АБВГДЕЙКА» активно долучився до ІІ Міжнародного заняття доброти. Вихователі розширили знання дітей про гуманне та відповідальне ставлення до тварин. Заняття проведені з 01 по 07 березня 2023 р. До пропозиції Благодійного фонду «Щаслива лапа» активно приєдналися і родини вихованців. Зібрано близько 10 кг сухого корму для тварин, які буде передано … Продовжити читання “Участь в ІІ Міжнародному занятті доброти”

Детальніше
14.Бер.2023

В усіх групах ЖЦРД №53 «АБВГДЕЙКА» до річниці повномасштабного вторгнення російських військ в Україну педагоги провели тематичні дні «Віримо в ЗСУ! Разом до Перемоги!». Розширили знання про професії військових, військову техніку, переглянули пізнавальні фільми, мультфільми про пса Патрона, збагатили куточки безпеки. Виготовили обереги для Захисників України – наших земляків, татусів, дідусів, родичів, які стали на … Продовжити читання “ОБЕРЕГИ ДЛЯ НАШИХ ЗАХИСНИКІВ”

Детальніше
06.Бер.2023

28 лютого 2023 року в ЖЦРД №53 “АБВГДЕЙКА” педагогічні працівники, які атестуються, презентували досвід роботи на педагогічній раді “Фестиваль педагогічної майстерності”. “Родзинками” педагогічного досвіду поділилися: Марія Ігнатюк, музичний керівник, Людмила Ковальова, практичний психолог, Неля Бірук, Наталія Савіна, Любов Василевська, Ольга Шевченко – вихователі. Пишаємося досягненнями колег і бажаємо нових успіхів!

Детальніше
06.Бер.2023

Вихованці старших груп «Метелик», «Барвінок» і «Соняшник» на заняттях гуртка художньої діяльності «Чарівна палітра» (керівник – Леся Серилко) створили малюнки та взяли участь у виставці «Яким я бачу майбутнє України після Перемоги». Виставка-акція для підтримки захисників України започаткована управлінням Державної служби якості освіти у Житомирській області. На виставку представлено від ЖЦРД №53 «АБВГДЕЙКА» 26 малюнків … Продовжити читання “Участь у виставці «Яким я бачу майбутнє України після Перемоги?»”

Детальніше
24.Лют.2023

21 лютого 2023 року Наталя Крива, кандидат психологічних наук, вихователь презентувала результати дисертаційного дослідження “Особоливості прояву довіри дитини старшого дошкільного віку до соціального оточення”. Для педагогів ЖЦРД №53 провела авторський майстер-клас “П’ять мов любові” з метою кращого розуміння дітей та побудови довірливих взаємин з ними. Позитивні емоції викликала інтерактивна гра “Компліменти” (метод “Броунівський рух”). Учасники … Продовжити читання “Майстер-клас Наталі КРИВОЇ”

Детальніше