Спортивне свято «Моряки, спецназівці і десантники на захисті України!»

28.Січ.2020
Спортивне свято «Моряки, спецназівці і десантники на захисті України!»

         5 грудня 2019 року до Дня Збройних Сил України проведено спортивне свято «Моряки, спецназівці і десантники на захисті України!». Організатор і ведучий свята – Сергій Макарук, інструктор з фізкультури. Учасники свята – вихованці та педагоги 3-х старших груп:

  • команда «Моряки» – група «Соняшник» і вихователі Ірина Балицька та Наталія Бабак;
  • команда «Спецназівці» – група «Барвінок», вихователь Марина Паламарчук;
  • команда «Десантники» – група «Калинка», вихователь Катерина Пасічник.

Активно вболівали за учасників вихованці груп «Дюймовочка» і «Перлинка» разом з вихователями Наталею Кривою і Майєю Бобарчук.

Юні спортсмени представили девізи й емблеми команд. Різноманітні спортивні конкурси, естафети, ігри-змагання захопили всіх присутніх: стрибки в мішках, пролізання через тунель, «постріли» в ціль, складання пазле в командах, конкурс капітанів тощо. Юлія Нужин, старша медична сестра, ознайомила з правилами надання потерпілим першої медичної допомоги. Під час змагань позитивні емоції переповнювали учасників, вболівальників та гостей свята.

Справжньою «родзинкою» свята стала участь Олександра Ільяхова, учасника АТО, працівника поліції особливого призначення “Миротворець”, у військовій формі та з заслуженими медалями. Донька Кароліна Ільяхова, вихованка групи «Калинка», і вся родина Ільяхових, яка була присутня на святі, пишалася героєм – татусем і чоловіком.

Завершилося свято врученням призів учасникам та спільним виконанням Гімну України.

Цей захід був проникнутий почуттям національної свідомості, духом патріотизму, згуртованості учасників та гостей свята.

Висловлюємо щиру вдяність організаторам та учасникам свята!

Галерея зображень
error: Content is protected !!