Свято в басейні «Герої підводного царства»

19.Лип.2019
Свято в басейні «Герої підводного царства»

Плавання є унікальним засобом впливу на організм дитини. Особливе значення має плавання для зміцнення здоров’я і загартування дітей. А ще – це джерело позитивних емоцій, таких як радість, задоволення, відчуття щастя!

Саме такий сплеск позитиву викликало у всіх присутніх свято в басейні «Герої підводного царства», яке провела Віра Анатоліївна Бовсунівська, інструктор з плавання, майстер своєї справи. Учасниками свята були вихованці «АБВГДЕЙКИ», які в цікавій ігровій формі познайомилися з героями підводного царства: Нептуном, Русалочкою, Черепахою, Водяним, Рибками, Жабками, Чортиком, Морськими Зірочками, Медузами, Перлинками.

Свої таночки продемонстрували Рибки і Жабенята. Цікавий казковий сюжет занурив учасників свята в атмосферу радості, добра, толерантності, взаємодопомоги, позитивних емоцій.

Юні спортсмени продемонстрували володіння різними способами плавання: брас, «кроль» на спині і на грудях, виконували вправи на бортику, ігри з елементами прикладного плавання (пірнання, стрибки з борту), рухливі ігри з елементами водного поло і «Пошук перлинок». Висловлюємо вдячність всім учасникам свята!

Галерея зображень
Останні новини
error: Content is protected !!