Квест для педагогів з використанням QR-кодів «ДОСЛІДНИЦЬКА ЛАБОРАТОРІЯ»

29.Бер.2020
Квест для педагогів з використанням QR-кодів «ДОСЛІДНИЦЬКА ЛАБОРАТОРІЯ»

В «АБВГДЕЙЦІ» цікаво і змістовно проведено педагогічну раду у формі квесту з використанням QR-кодів та ІКТ. В ході роботи педагоги активізували досвід організації експериментально-дослідницької діяльності дітей.

Алла Рясенчук, вихователь-методист, здійснила мультивез класифікацією квестів, основними критеріями якісного квесту, етапами його підготовки і проведення,

В ході квесту було створено умови для формування навичок командного розв’язання проблем, вдосконалення вміння знаходити кілька способів розв’язання проблемної ситуації. За допомогою QR-кодів учасники квесту в 4-х командах в супроводі модераторів шенh –>

  • Перша локація – Лабораторія води – театральна студія,  дослідники – М.І.Бобарчук, Н.М.Мулик, вихователі середньої групи «Перлинка».
  • Друга локація – Творча лабораторія «Ерудити» – художня студія, дослідники – Н.Л.Крива, Т.М.Петруняк, вихователі середньої групи «Дюймовочка».
  • Третя локація – Лабораторія повітря – спортивна зала, дослідники – Н.П.Бірук, В.В.Будішевська, вихователі логопедичної групи «Добринка».
  • Четверта локація – Художня лабораторія «Чарівні штампи»  – методичний кабінет, дослідники – Т.А.Павловська, О.Я.Волошин, вихователі старшої групи «Метелик».

На кожній локації учасники квесту брали активну участь в організації дослідів з повітрям, водою, різноманітними матеріалами, створювали малюнки з використанням нетрадиційних технік штампування.

orwp-block-separator”/>

По закінченню квесту визначили його вид, зібрали із «скарбів» – пазлів, які отримали на кожній локації, зображення чарівно пктуальнийдоякого надано доступ до матеріалів педагогічної ради, розміщених на Google-диску.

Галерея зображень
error: Content is protected !!