Відкриття міні-музею «Українська скарбничка»

19.Лип.2019
Відкриття міні-музею «Українська скарбничка»

В театральній студії ЖЦРД №53 «АБВГДЕЙКА» на урочисте відкриття міні-музею зібралися вихованці групи «Соняшник» і працівники закладу. Церемонію відкрила Наталія Бабак, керівник гурткової роботи з театралізованої діяльності. Право перерізати стрічку було надано вихованцям Богдану, Мілані і Саші. Під святкові фанфари діти разом з вихователем Іриною Балицькою урочисто перерізали стрічку.

Адміністратори-діти розповіли про призначення міні-музею. Екскурсоводи-діти по черзі знайомили відвідувачів з експонатами музею: гребенем, баняком, писанками, постолами, рогачами, старовинними монетами тощо. З кожним експонатом організували цікаві пізнавальні ігри для дітей і дорослих. Учасники мали можливість назвати експонат словами-діалектами зі свого регіону.

Запрошені працівники та гості подарували в міні-музей нові експонати: серветку, вив’язану гачком мамою одного із перших випускників ЦРД; дерев’яний гачок для в’язання, якому вже близько 200 років; старовинну дерев’яну ступу і вишиту скатертину. Дякуємо за подаровані експонати родинам Романчуків, Стьопочкіних, Людмилі Тищук, Аллі Рясенчук, Нелі Бірук, Галині Толочко.

Вихованці групи «Соняшник» представили глядачам прем’єру казки «Великодня пригода».

Оголошено конкурс серед усіх груп на кращу назву міні-музею. 16 травня, в День вишиванки, підвели підсумок конкурсу. Найбільшою кількістю голосів обрали назву міні-музею «Українська скарбничка».

Запрошуємо вихованців, батьків, працівників, всіх бажаючих збагатити наш міні-музей новими експонатами – предметами українського побуту та вжитку.

Зберігаймо та примножуймо українські традиції!

Галерея зображень
Останні новини
error: Content is protected !!