Сторінка психолога

20.Гру.2018

«Кожна дитина має право на свободу від фізичного та психічного насилля, визначеного Конвенцією ООН про права дитини» Домашнє насильство, або насильство в сім’ї – це такі  дії одного члена сім’ї по відношенню до іншого, які конституційні права і свободи члена сім’ї як  людини  та громадянина  і наносять йому моральну шкоду,  шкоду його фізичному чи психічному … Продовжити читання “НАСИЛЬСТВО В СІМ’Ї: ЯК ЗАПОБІГТИ”

Детальніше
12.Жов.2018

Я тебе люблю. Дитина має вірити в те, що люблять її саму, а не «за щось». Ніколи не пов’язуйте свою любов до дитини з певними умовами або з тим, що дитина робить: «Спочатку прибери в кімнаті, а потім я обійму тебе.», «Ти мені збрехав, тепер я тебе не люблю!» тощо. Дитині буде більш зрозуміло, якщо … Продовжити читання “Рекомендації “Допоможіть дитині стати щасливою і здійснити свої мрії””

Детальніше
20.Вер.2018

Соціальна ситуація розвитку дитини дошкільного віку Дошкільний вік триває з 3 до 6 років Звідси альтернативна назва періоду – вік “чомучок”. Соціальна ситуація розвитку дитини в дошкільному віці визначається активізацією спілкування дитини з дорослими та однолітками. Спілкування з дорослими розгортається на основі значної самостійності дошкільника, розширення його пізнання оточуючої дійсності. Завдяки використанню провідного засобу спілкування – … Продовжити читання “Психічний розвиток дошкільнят”

Детальніше
05.Бер.2018

Закон України Про охорону дитинства Конвенція ООН про права дитини Лист МОН Щодо організації діяльності інклюзивних груп 1_9-487

Детальніше
05.Бер.2018

Куди зникають розумні діти? Дорогі батьки! Вашій увазі пропонуємо авторський документальний фільм Ілларіона Павлюка “Планета мавп. Куди зникають розумні діти?”. Чому саме цей фільм? Тому що ми разом виховуємо дітей  XXI століття. Які ж вони, сучасні діти? На запитання анкети «Якими Ви бачите своїх дітей в майбутньому?», Ви зазначали: творчими, успішними, впевненими, розумними, самостійними, активними, … Продовжити читання “Анонс документального фільму Планета мавп.”

Детальніше
error: Content is protected !!