Сторінка психологічної служби

08.Кві.2021

Шановні батьки, інформуємо про те, що фонд ООН в галузі народонаселення в Україні підготував в рамках спільного проєкту «Щастя в 4 руки» серію просвітницьких відео для татусів, що зокрема торкаються таких тем: Планування сім’ї та партнерські пологи (Артур Логай та Олена Мухіна); Декретна відпустка для татусів (Дмитро Стужук та Артем Чапай); Психосоціальні аспекти татусів (Богдан … Продовжити читання ““ЩАСТЯ В 4 РУКИ””

Детальніше
24.Бер.2021

Шановні батьки! У зв’язку зі зростанням чисельності випадків небезпечної поведінки дітей, зокрема обумовлених впливом соціальних мереж в Інтернеті через безконтрольне та безвідповідальне їх використання, що містить ризики для здоров’я, розвитку та благополуччя дітей,  надаємо інформацію Міністерства освіти і науки України щодо компетентностей безпечної поведінки у цифровому середовищі. Лист МОН від 10.03.2021р. №1/9-128 “Щодо необхідності проведення … Продовжити читання “Безпечна поведінка дітей у цифровому середовищі”

Детальніше
19.Бер.2021

Напередодні вступу до школи на дитину може чекати співбесіда з педагогом, який визначає рівень її готовності до навчання. Найбільше здивування у батьків викликають прості запитання вчителя: як звуть маму, де вона працює тощо. Дехто вважає їх безглуздими, адже відповіді нібито не демонструють навчальних знань та навичок дитини.  Проте нерідко буває, що майбутній першокласник жваво читає кілька речень, … Продовжити читання “Готуємось до вступної бесіди в школі”

Детальніше
23.Лют.2021

18 лютого 2021 року соціальний педагог Ірина Мянівська провела онлайн-семінар у форматі Zoom-конференції «Скрайбінг як сучасний інструмент візуалізації освітнього процесу» для фахівців психологічної служби закладів дошкільної освіти міста Житомир та 23 лютого 2021 року для педагогів закладу, на якому фахівці підвищили свій рівень медіаграмотності, розширили знання про поняття «скрайбінг», «відеоскрайбінг», «скрайб», «скрайбер»; ознайомилися із технологіями … Продовжити читання “Скрайбінг як сучасний інструмент візуалізації освітнього процесу”

Детальніше
17.Гру.2020

Вже зовсім скоро на нас чекають новорічні свята. Для дитини-дошкільника це особливе свято, яке сповнене яскравими та позитивними емоціями, вірою у дива. Це час здійснення дитячих бажань. Відчувати бажання, прагнути оволодіти чимось, мати заповітну мрію і плекати її — важливо. Діти, які чогось бажають, відкриті для нового, легше адаптуються до змін, простіше переживають невдачі й швидше … Продовжити читання “Світ дитячих бажань”

Детальніше
error: Content is protected !!