Сторінка психолога

13.Чер.2019

16 травня 2019 року Алла Рясенчук, вихователь-методист та Людмила Ковальова, практичний психолог активно співпрацювали з Катериною Крутій, доктором педагогічних наук, професором кафедри дошкільної та початкової освіти  Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського  в рамках роботи  семінару  «Сучасна дитина: яка вона?»

Детальніше
18.Бер.2019

Кожна людина, яка повідомляє про булінг, має бути почута!   Булінг – це дія або бездіяльність, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи або такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого була або могла бути заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого. Для булінгу характерно: – систематичність (повторюваність); – наявність сторін – кривдник … Продовжити читання “ПРОТИДІЯ БУЛІНГУ”

Детальніше
20.Гру.2018

«Кожна дитина має право на свободу від фізичного та психічного насилля, визначеного Конвенцією ООН про права дитини» Домашнє насильство, або насильство в сім’ї – це такі  дії одного члена сім’ї по відношенню до іншого, які конституційні права і свободи члена сім’ї як  людини  та громадянина  і наносять йому моральну шкоду,  шкоду його фізичному чи психічному … Продовжити читання “НАСИЛЬСТВО В СІМ’Ї: ЯК ЗАПОБІГТИ”

Детальніше
12.Жов.2018

Я тебе люблю. Дитина має вірити в те, що люблять її саму, а не «за щось». Ніколи не пов’язуйте свою любов до дитини з певними умовами або з тим, що дитина робить: «Спочатку прибери в кімнаті, а потім я обійму тебе.», «Ти мені збрехав, тепер я тебе не люблю!» тощо. Дитині буде більш зрозуміло, якщо … Продовжити читання “Рекомендації “Допоможіть дитині стати щасливою і здійснити свої мрії””

Детальніше
20.Вер.2018

Соціальна ситуація розвитку дитини дошкільного віку Дошкільний вік триває з 3 до 6 років Звідси альтернативна назва періоду – вік “чомучок”. Соціальна ситуація розвитку дитини в дошкільному віці визначається активізацією спілкування дитини з дорослими та однолітками. Спілкування з дорослими розгортається на основі значної самостійності дошкільника, розширення його пізнання оточуючої дійсності. Завдяки використанню провідного засобу спілкування – … Продовжити читання “Психічний розвиток дошкільнят”

Детальніше
error: Content is protected !!