Методична сторінка

10.Чер.2021

Вихованці ЖЦРД були активними учасниками міжнародної акції «Різдвяна листівка – 2020», тому в червні 2021 році отримали подарунки від студентів Hiroshima Bunka Gakuen University   Вихователі Наталя Крива, Тетяна Петруняк та діти старшої групи «Дюймовочка» своїми руками виготовили та надіслали листівки-аплікації з побажаннями на англійській мові на тему: «Літні квіти» студентам Hiroshima Bunka Gakuen University.

Детальніше
07.Чер.2021

В Житомирському центрі розвитку дитини № 53 «АБВГДЕЙКА» з  17 по 21 травня 2021 року проводилися різноманітні заходи в рамках «Тижня безпеки дитини». В усіх групах реалізовувалися тематичні проекти з дітьми, направлені на формування свідомої безпечної поведінки і бережне відношення до власного здоров’я і здоров’я тих, хто поряд: «Збережи своє здоров’я», «Здоров’я – найбільший скарб», … Продовжити читання “Тиждень безпеки життєдіяльності дитини та безпечна евакуація учасників освітнього процесу”

Детальніше
02.Чер.2021

З нагоди Міжнародного Дня захисту дітей  1 червня 2021 року у Житомирському центрі розвитку дитини №53 «АБВГДЕЙКА»  відбулися святкові заходи: музична розвага «Щасливе дитинство – радість життя!» з піснями, хороводами та танцями (музичний керівник – Таміла Володимирівна Гайка); конкурс малюнку на асфальті (керівник гуртка художньої діяльності – Серилко Леся Богданівна); спортивна розвага «Весела естафета» (інструктор … Продовжити читання “ЩАСЛИВЕ ДИТИНСТВО – РАДІСТЬ ЖИТТЯ!”

Детальніше
24.Тра.2021

18 травня 2021 року відбулася підсумкова педагогічна рада на тему: «Ефективність форм і змісту засобів соціального розвитку вихованців середніх і старших груп за програмою «Впевнений старт». У формі «Круглого столу» відбувся обмін досвідом педагогічної діяльності за програмою та комплектом «Впевнений старт» і освітньою програмою «Дитина». Голова педагогічної ради Людмила Тищук, завідувач, кандидат психологічних наук, запропонувала … Продовжити читання “Круглий стіл «Ефективність форм і змісту засобів соціального розвитку вихованців»”

Детальніше
21.Тра.2021

20 травня 2021 року панував святковий піднесений настрій. Діти і дорослі з нагоди Дня вишиванки рясніли яскравими барвистими вишивками. З метою розширення знань про особливості української вишиванки, виховання патріотичних почуттів в усіх групах ЖЦРД №53 «АБВГДЕЙКА» педагоги провели тематичний день – День вишиванки. Українська вишиванка славиться різноманітністю візерунків і палітрою кольорів. З давніх-давен це український … Продовжити читання “День вишиванки в «АБВГДЕЙЦІ»”

Детальніше
error: Content is protected !!