Методична сторінка

13.Чер.2019

Радість творчості доступна і дітям раннього віку. Прикладом цього є художня діяльність дітей з батьками на консультативному пункті ”Зернятко”. Комплексні зaняття (ознайомлення з довкілям з елементами аплікації, ліплення, малювання) спрямовaні нa формувaння у дітей пізнавального інтересу, вміння слухати, сприяють розвитку соціальної активності. Заняття з дітьми проходять в ігровій формі у присутності мам. Постійна зміна діяльності … Продовжити читання “Якщо щось не зможемо, наші мами допоможуть!”

Детальніше
13.Чер.2019

Тиждень безпеки дитини тривав з 13 по 17 травня 2019 року.  В усіх групах проведено різноманітні заходи: екскурсії з метою ознайомлення дітей з місцем  та позначкою розташування, правилами евакуації та перебування в тимчасовому укритті. Для дітей проведено заходи про правила безпечної поведінки в ігровій формі. До дітей завітала пожежно-рятувальна команда з державної пожежно-рятувальної частини №1 … Продовжити читання “Про безпеку знаю, про неї дбаю!”

Детальніше
13.Чер.2019

Крива Наталя Леонідівна, вихователь Житомирського центру розвитку дитини №53 «АБВГДЕЙКА»  – переможець обласного етапу педагогічної виставки, нагороджена дипломом I ступеня. ВІТАЄМО!!! 13 березня 2019 року підведено підсумки обласної виставки «Сучасна освіта Житомирщини – 2019». Освіта Житомира – це завжди рух вперед, до нових інноваційних підходів. У кожного педагога є зернина педагогічного хисту, яка виростає в … Продовжити читання “Участь у виставці «Сучасна освіта Житомирщини – 2019»”

Детальніше
21.Бер.2019

В Житомирському центрі розвитку дитини №53 “АБВГДЕЙКА”                1 березня 2019 року  в старших групах «Козачки», «Ромашка», «Берізка» та логопедичній групі «Добринка» цікаво і пізнавально проведено Всеукраїнське заняття доброти. Вихователі Алла Громнадзка, Неля Бірук, Олена Сидорчук та Ірина Тернавська організували різноманітні форми роботи з дітьми по вихованню гуманного ставлення до тварин. Напередодні були проведені бесіди з дітьми. Вихованці … Продовжити читання “Всеукраїнське заняття доброти «Щаслива лапа»”

Детальніше
21.Бер.2019

22 лютого відбувся майстер-клас за участі вихованців старшої групи «Берізка» та педагогів ЖЦРД №53. Досвідом організації взаємодії з старшими дошкільниками за освітньою програмою «Впевнений старт» поділилася Галина Толочко, досвідчений педагог, «вихователь-методист». В ході реалізації спільного проекту «Смачна Україна» в практичній діяльності діти дізнавалися про традиційні українські страви: приготування галушок, печива. Під час майстер-класу в цікавій … Продовжити читання “Майстер-клас «Смачна Україна»”

Детальніше
error: Content is protected !!