Логопедична сторінка

25.Сер.2018

Оксана Шаравська, вчитель-логопед, стала учасником Міжнародної італійсько-української школи з проблеми «Подолання бар’єрів: практичні аспекти організації інклюзивного простору педагогів закладів дошкільної  та початкової освіти» під керівництвом професора Пармського університету Дімітріса Аргіропоулоса (Житомир, 22-24.08.2018р.).

Детальніше
05.Бер.2018

Використання інформаційно-комунікаційних технологій в роботі вчителя-логопеда Інтернет бюро (буклети) Вікові особливості мовленнєвого розвитку дитини Скарбничка порад для батьків Навіщо дитині потрібен логопед і логопедична група Загальний недорозвиток мовлення Фонетико-фонематичний недорозвиток мовлення Дислалія Дизартрія Затримка психічного розвитку Вивчаємо разом (звуки С, Сь ) Вивчаємо разом (звуки Ш, Ж, Ч) Вивчаємо разом (звуки Л, Ль) Вивчаємо разом … Продовжити читання “Використання ІКТ в роботі вчителя-логопеда”

Детальніше
05.Бер.2018

Підготувала Воїнова М.Л., вчитель-логопед ЖЦРД №53, спеціаліст вищої категорії, «старший вчитель» Таке питання часто ставить собі мама. За даними психологів, часто сумніви і страхи мами пов’язані саме з розвитком мовлення малюка: він говорить мало слів, його мовлення не зв’язне, я не розумію що він говорить і так далі. Але для будь-яких висновків потрібна точка відліку. … Продовжити читання “Норми розвитку мовлення. Все гаразд?”

Детальніше
05.Бер.2018

Розмовляйте з малюком кожної вільної хвилини. Спонукайте дитину до звуконаслідування, промовляння перших правильних слів. Якомога більше залучайте дітей до ігор, розповідайте казки, розучуйте пісні, загадки, скоромовки, вірші. Ні в якому разі не повторюйте неправильну вимову дитини! Пам’ятайте, що малюкові потрібно чути лише правильне мовлення. Не позбавляйте дитину спілкування з однолітками та старшими дітьми. Не закидайте дитину … Продовжити читання “Поради батькам”

Детальніше
error: Content is protected !!