Медична сторінка

17.Бер.2021

  Приготували найсмачніший в світі борщ, а діти знову відмовляються його їсти? Любов до здорової їжі не завжди одразу займає місце в серці дитини. Але хороша новина в тому, що харчові звички – це результат навчання. Кожну дитину можна заохотити не лише їсти здорову їжу, а робити це з задоволенням.   Привчайте дітей до різних … Продовжити читання “6 порад, щоб заохотити дитину до здорового харчування”

Детальніше
11.Січ.2021

Температура на термометрі за вікном знизилася і всі ми відчули перші провісники приходу зими та холодів, отже повинні приділити більше уваги тому, щоб залишатися у безпеці та бути здоровими. Як не допустити переохолодження організму, яке є одним із факторів виникнення простудних захворювань, особливо у дітей? ЯК ОДЯГНУТИ ДИТИНУ в холодну пору року: Одягаємо малюка шарами … Продовжити читання “Як не допустити переохолодження організму в холодну пору року?”

Детальніше
11.Січ.2021

Гострі респіраторні захворювання (ГРЗ) — це найпоширеніша група інфек­ційних захворювань людини. Вони характеризуються загальним інтоксикаційним синдромом і ураженням слизових оболонок дихальних шляхів. Збудниками цих за­хворювань є віруси та бактерії, що передаються переважно повітряно-крапельним шляхом. Щоб дитина не захворіла на ГРЗ, дотримуйтеся таких рекомендацій.   Загальні рекомендації   Загартовуйте організм дитини та більше гуляйте з нею … Продовжити читання “Профілактика гострих респіраторних захворювань у дітей”

Детальніше
11.Січ.2021

Респіраторні вірусні інфекції, такі як коронавірусне захворювання (COVID-19), поширюються, коли слиз або краплі, що містять вірус, потрапляють у ваш організм через очі, ніс чи горло. Найчастіше це відбувається через ваші руки. Руки – це також один із найпоширеніших способів поширення вірусу від однієї людини до іншої. Під час глобальної пандемії один з найдешевших, найпростіших та … Продовжити читання “Усе, що вам потрібно знати про миття рук для захисту від коронавірусу (COVID-19)”

Детальніше
11.Січ.2021

Найкращою профілактикою, крім дотримання заходів гігієни, Комаровський назвав регулярне провітрювання,  підтримання  вологості  повітря та  прогулянки на свіжому повітрі. Відомий телеведучий і лікар Євген Комаровський перерахував фактори, які впливають на можливість зараження коронавірусом: сам вірус, особливості людського організму і доза зараження. Він підкреслив, що немає жодної чарівної таблетки, яка може захистити від зараження. Першим фактором, за словами … Продовжити читання “Євген Комаровський про три фактори, що впливають на зараження Covid-19”

Детальніше
error: Content is protected !!