Медична сторінка

29.Чер.2021

7 квітня 2021 року набрали чинності нові норми та Порядок організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку. Норми харчування та Порядок організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку затв. постановою КМУ від 24 березня 2021 р. № 305 на заміну нормам харчування у закладах освіти та дитячих закладах … Продовжити читання “Корисні зміни в нових нормах харчування дітей у закладах дошкільної освіти”

Детальніше
07.Чер.2021

У ЖЦРД№ 53 “АБВГДЕЙКА” значну увагу приділяємо формуванню здорового способу життя. Літо – найкраща пора, щоб розпочати рішучі дії задля зміцнення здоров’я дитини. Діти та дорослі повинні розуміти цінність власного життя та здоров’я. Оздоровлення дітей в літній період – складова частина роботи дошкільного закладу зі зміцнення та збереження фізичного та психічного здоров’я дітей. Літнє оздоровлення … Продовжити читання “Консультація для батьків “Загартування дітей влітку””

Детальніше
17.Бер.2021

  Приготували найсмачніший в світі борщ, а діти знову відмовляються його їсти? Любов до здорової їжі не завжди одразу займає місце в серці дитини. Але хороша новина в тому, що харчові звички – це результат навчання. Кожну дитину можна заохотити не лише їсти здорову їжу, а робити це з задоволенням.   Привчайте дітей до різних … Продовжити читання “6 порад, щоб заохотити дитину до здорового харчування”

Детальніше
11.Січ.2021

Температура на термометрі за вікном знизилася і всі ми відчули перші провісники приходу зими та холодів, отже повинні приділити більше уваги тому, щоб залишатися у безпеці та бути здоровими. Як не допустити переохолодження організму, яке є одним із факторів виникнення простудних захворювань, особливо у дітей? ЯК ОДЯГНУТИ ДИТИНУ в холодну пору року: Одягаємо малюка шарами … Продовжити читання “Як не допустити переохолодження організму в холодну пору року?”

Детальніше
11.Січ.2021

Гострі респіраторні захворювання (ГРЗ) — це найпоширеніша група інфек­ційних захворювань людини. Вони характеризуються загальним інтоксикаційним синдромом і ураженням слизових оболонок дихальних шляхів. Збудниками цих за­хворювань є віруси та бактерії, що передаються переважно повітряно-крапельним шляхом. Щоб дитина не захворіла на ГРЗ, дотримуйтеся таких рекомендацій.   Загальні рекомендації   Загартовуйте організм дитини та більше гуляйте з нею … Продовжити читання “Профілактика гострих респіраторних захворювань у дітей”

Детальніше
error: Content is protected !!