Статті

06.Вер.2021

Як підготувати дитину до дитячого садка? Формуємо в дитині позитивну мотивацію на відвідування дитячого садка, бажання йти в ЦРД. Проходячи біля дитячого садка, з радістю нагадуйте дитині, як їй пощатило — вже зовсім скоро вона зможе ходити сюди. Розповідайте рідним і близьким у присутності дитини про свій успіх, говоріть, що пишаєтись своєю дитиною, адже її … Продовжити читання “Адаптуємося легко”

Детальніше
29.Чер.2021

7 квітня 2021 року набрали чинності нові норми та Порядок організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку. Норми харчування та Порядок організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку затв. постановою КМУ від 24 березня 2021 р. № 305 на заміну нормам харчування у закладах освіти та дитячих закладах … Продовжити читання “Корисні зміни в нових нормах харчування дітей у закладах дошкільної освіти”

Детальніше
10.Чер.2021

Вихованці ЖЦРД були активними учасниками міжнародної акції «Різдвяна листівка – 2020», тому в червні 2021 році отримали подарунки від студентів Hiroshima Bunka Gakuen University   Вихователі Наталя Крива, Тетяна Петруняк та діти старшої групи «Дюймовочка» своїми руками виготовили та надіслали листівки-аплікації з побажаннями на англійській мові на тему: «Літні квіти» студентам Hiroshima Bunka Gakuen University.

Детальніше
07.Чер.2021

У ЖЦРД№ 53 “АБВГДЕЙКА” значну увагу приділяємо формуванню здорового способу життя. Літо – найкраща пора, щоб розпочати рішучі дії задля зміцнення здоров’я дитини. Діти та дорослі повинні розуміти цінність власного життя та здоров’я. Оздоровлення дітей в літній період – складова частина роботи дошкільного закладу зі зміцнення та збереження фізичного та психічного здоров’я дітей. Літнє оздоровлення … Продовжити читання “Консультація для батьків “Загартування дітей влітку””

Детальніше
07.Чер.2021

В Житомирському центрі розвитку дитини № 53 «АБВГДЕЙКА» з  17 по 21 травня 2021 року проводилися різноманітні заходи в рамках «Тижня безпеки дитини». В усіх групах реалізовувалися тематичні проекти з дітьми, направлені на формування свідомої безпечної поведінки і бережне відношення до власного здоров’я і здоров’я тих, хто поряд: «Збережи своє здоров’я», «Здоров’я – найбільший скарб», … Продовжити читання “Тиждень безпеки життєдіяльності дитини та безпечна евакуація учасників освітнього процесу”

Детальніше
error: Content is protected !!