Статті

21.Бер.2019

В Житомирському центрі розвитку дитини №53 “АБВГДЕЙКА”                1 березня 2019 року  в старших групах «Козачки», «Ромашка», «Берізка» та логопедичній групі «Добринка» цікаво і пізнавально проведено Всеукраїнське заняття доброти. Вихователі Алла Громнадзка, Неля Бірук, Олена Сидорчук та Ірина Тернавська організували різноманітні форми роботи з дітьми по вихованню гуманного ставлення до тварин. Напередодні були проведені бесіди з дітьми. Вихованці … Продовжити читання “Всеукраїнське заняття доброти «Щаслива лапа»”

Детальніше
21.Бер.2019

22 лютого відбувся майстер-клас за участі вихованців старшої групи «Берізка» та педагогів ЖЦРД №53. Досвідом організації взаємодії з старшими дошкільниками за освітньою програмою «Впевнений старт» поділилася Галина Толочко, досвідчений педагог, «вихователь-методист». В ході реалізації спільного проекту «Смачна Україна» в практичній діяльності діти дізнавалися про традиційні українські страви: приготування галушок, печива. Під час майстер-класу в цікавій … Продовжити читання “Майстер-клас «Смачна Україна»”

Детальніше
18.Бер.2019

Кожна людина, яка повідомляє про булінг, має бути почута!   Булінг – це дія або бездіяльність, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи або такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого була або могла бути заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого. Для булінгу характерно: – систематичність (повторюваність); – наявність сторін – кривдник … Продовжити читання “ПРОТИДІЯ БУЛІНГУ”

Детальніше
21.Лют.2019
Детальніше
21.Лют.2019
Детальніше
error: Content is protected !!