Статті

28.Січ.2019

         Доброю традицією в «АБВГДЕЙЦІ» напередодні Нового року стало проведення екологічної виставки «Збережемо життя ялинці!». Ця тематика викликала активне обговорення проблеми збереження ялинок в усіх групах, в родинах вихованців. Результат  приємно  вразив: активну участь прийняли  вихованці усіх груп, педагоги, батьки та інші члени родини. В спільних роботах використано різноманітні матеріали: папір різної фактури, фольга, пластилін, … Продовжити читання “Пожалій ялинки вроду, збережи живу природу!”

Детальніше
20.Гру.2018

«Кожна дитина має право на свободу від фізичного та психічного насилля, визначеного Конвенцією ООН про права дитини» Домашнє насильство, або насильство в сім’ї – це такі  дії одного члена сім’ї по відношенню до іншого, які конституційні права і свободи члена сім’ї як  людини  та громадянина  і наносять йому моральну шкоду,  шкоду його фізичному чи психічному … Продовжити читання “НАСИЛЬСТВО В СІМ’Ї: ЯК ЗАПОБІГТИ”

Детальніше
30.Лис.2018

30 жовтня 2018 року проведено воркшоп на тему: «Особливості поєднання навчально-методичного комплекту «Впевнений старт» з інноваційною технологією взаємодії дорослих і дітей «Радість розвитку». Захід провела Людмила Іванівна Тищук, кандидат психологічних наук, завідувач. Учасники воркшопу – педагоги ЖЦРД №53, вихователі-методисти та вихователі 22 закладів дошкільної освіти міста Житомира, які працюють за освітньою програмою «Впевнений старт» для … Продовжити читання “ВОРКШОП”

Детальніше
30.Лис.2018

Крива Наталя Леонідівна, науковий кореспондент лабораторії психології дошкільника Інституту психології імені Г.С.Костюка НАПН України, вихователь ЖЦРД №53 «АБВГДЕЙКА» – учасник ІІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конфереції «GLOBAL SCIENCE AND INNOVATIONS 2018: CENTRAL ASIA». Темою статті стала «Довіра як умова гармонійного розвитку дитини дошкільного віку». В період дошкільного дитинства почуття довіри до найближчого оточення, до соціуму виступає в … Продовжити читання “Участь у Міжнародній конференції «GLOBAL SCIENCE AND INNOVATIONS 2018: CENTRAL ASIA», конкурсі «ПЕДАГОГ-НОВАТОР-2018»”

Детальніше
30.Лис.2018

Учасником цьогорічної міської виставки юннатівської творчості «Український сувенір» у номінації «Вишитий виріб-скатертина за темою «Фруктово-овочева феєрія» стала Олена Ярославівна Волошин, вихователь середньої групи «Метелик». Вишивка «Осінь дарує гостинці свої…» стала однією з переможців та представлена на обласну виставку.

Детальніше
error: Content is protected !!